Depozyty dokumentów – sposób na zabezpieczenie danych

Dokumenty w ramach depozytu przechowujemy w magazynie, który spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Kultury z dnia 12 maja 2003 r. w sprawie warunków przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców. Ma to związek z faktem, że takie akta nie mogą zostać zniszczone pod wpływem działania wilgoci czy nieodpowiedniej temperatury. Przygotowana oferta usług ma na celu zapewnić Państwu:

  • odciążenie powierzchni biurowej,
  • zabezpieczenie przed dostępem do akt osób nieupoważnionych,
  • bezpieczeństwo danych,
  • racjonalizację zatrudnienia,
  • efektywność obsługi dokumentacji.

Na czym polegają świadczone usługi?

 

Depozyt dokumentów to usługa czasowego gromadzenia dokumentów w magazynie będącym własnością naszej firmy. Usługę tą świadczymy tylko i wyłącznie na zlecenie danej firmy. Taka forma bezpiecznego przechowywania akt jest bardzo korzystna dla przedsiębiorstw. Aby prowadzić depozyt dokumentów zgodnie z obowiązującym prawem, należy nie tylko zatrudnić odpowiednio wykwalifikowany personel, ale też uzyskać wpis do rejestru prowadzonego przez Marszałka Województwa.

Nasze usługi są odciążeniem dla właścicieli firm. Pozwalają na bezpieczne przechowywanie dokumentów bez konieczności gospodarowania dodatkowego miejsca na terenie swojego budynku. W specjalnych przestrzeniach panują określone warunki, które zabezpieczają dokumenty przed uszkodzeniem. Przedsiębiorca nie musi również martwić się koniecznością zarządzania pismami pozostawionymi w depozycie. Wszystkim zajmujemy się my, a szeroki zakres naszych usług pozwala zarówno na przechowywanie zdeponowanych dokumentów, jak i ich ewentualne niszczenie w razie potrzeby czy klasyfikowanie, by można było jeszcze szybciej znaleźć niezbędne informacje.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo

 

Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu dokumentami i ich depozycie, w tym wiele zrealizowanych zleceń dla różnych podmiotów. Potwierdzeniem tego jest fakt, że grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów stale się powiększa. Dysponujemy dużą przestrzenią magazynową, dlatego możemy bezproblemowo gromadzić dokumentację kolejnych przedsiębiorstw. Współpracujemy zarówno z firmami małymi, jak i tymi znacznie większymi, bez względu na branżę. W końcu w każdym przedsiębiorstwie konieczne jest gromadzenie wielu dokumentów, które niekiedy nie są już potrzebne, ale nie można ich zniszczyć lub wyrzucić. Odpowiednie deponowanie takich pism pozwala na zabezpieczenie wrażliwych danych, takich jak informacje osobowe czy zapisy strategii konkretnej firmy. Jest to więc znacznie lepsze rozwiązanie niż pozostawienie ich w siedzibie przedsiębiorstwa, bez nadzoru profesjonalistów.

To, co istotne, to fakt, że nad zgromadzonymi aktami czuwa wykwalifikowany personel archiwistów, stąd też każdy z Państwa może być pewien, że jego dokumenty są w dobrych rękach i nie grozi im nic złego. Nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą i orientują się w aktualnych przepisach. Wiedzą, jak poprawnie obchodzić się z powierzonymi nam dokumentami. Z tego powodu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy pewni, że szybko docenią Państwo zasadność korzystania z oferowanych usług.

Ze swojej strony zapewniamy korzystne warunki współpracy. Jeśli są Państwo nią zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy nie tylko pełne bezpieczeństwo wszystkich dokumentów, ale też rzetelność i pełen profesjonalizm świadczonych usług, które wykonujemy zgodnie z obwiązującym prawem.