> Klienci

Prezentujemy Państwu listę klientów, którzy skorzystali z naszych usług:

1.Centrum Badawczo – Wdrożeniowe „Mercomp” Sp. z o. o. w Warszawie Jednostka Gospodarki Uspołecznionej Zakład Szczecin;
2.Rejonowej Spółdzielni Ogrodniczo – Pszczelarskiej w Szczecinie w likwidacji;
3.Zarząd Główny Pomorskiego Towarzystwa Ratowniczego w Szczecinie;
4.Komornik Sądowy Rewiru I przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie;
5.Komornik Sądowy Rewiru II przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie;
6.Komornik Sądowy Rewiru IV przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie;
7.Komornik Sądowy Rewiru VIII przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie;
8.Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Goleniowie;
9.Euro – Pol Sp. z o. o. w Szczecinie;
10. Zakład Usług Porządkowych „LUSTERECZKO”;
11. Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych im. prof. M.T. Hubera;
12. Meba Poland Sp. z o. o. Dobrzany;
13. Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi w Szczecinie;
14. Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Turystyczna w Szczecinie;
15. We-Sa Handel Logistics Sp. z o.o. w Szczecinie;
16. METALBAU Sawicki Konsulting S.C. w Szczecinie;
17. LGA Bautechnik o/ Polska;
18. Graniczna Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Szczecinie;
19. Swedwood Poland Sp. z o.o. o/ Resko;
20. Interbrok Investment sp. j. w upadłości;
21.  Zespół Szkół Sportowych w Rewalu;
22. Komornik Sądowy przy SR Szczecin Prawobrzeże i Zachód Tomasz Stefanowski
23. Dobry Dom Sp. z o.o. w Szczecinie w likwidacji;
24. Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Szczecinie;
25. PBP Orbis Sp. z o.o. Oddział w Szczecinie;
26. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie;
27. Sklepy Komfort S.A.
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Szczecinie;
2. Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział w Szczecinie;
3. Zarząd Główny Pomorskiego Towarzystwa Ratowniczego w Szczecinie;
4. Rejonowej Spółdzielni Ogrodniczo – Pszczelarskiej w Szczecinie w likwidacji;
5. Amber Bridge Ltd. Krzysztof Okoński, Piotr Żmudzki w Szczecinie;
6. Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie;
7. EIFFAGE BUDOWNICTWO MITEX S.A. Oddział w Szczecinie;
8. Graniczny Inspektorat Weterynaryjny w Świnoujściu;
9. Paweł Łasak – osoba indywidualna;
10. FAST TERMINALS Sp. z o. o. w Szczecinie;
11. FAST BALTIC Sp. z o. o. w Szczecinie;
12. Targowiska i Opłaty Lokalne Sp. z o. o. w Szczecinie;
13. Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi w Szczecinie;
14. Komornik Sądowy Rewiru I przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie;
15. Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Turystyczna w Szczecinie;
16. Drosed S. A. w Siedlcach oddział Szczecin;
17. Konsulat Norweski w Szczecinie;
18. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie;
19. Norsk Konsulat w Szczecinie;
20. We-Sa Handel Logistics Sp. z o.o. w Szczecinie;
21. METALBAU Sawicki Konsulting S.c. w Szczecinie;
22. Eureka Finanse Sp. z o.o. w Szczecinie;
23. Graniczny Inspektorat Weterynarii w Świnoujściu;
24. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie;
25. „CS” Sp. z o.o. w Szczecinie;
26. Swedwood Poland Sp. z o.o. o/ Resko;
27. Agencja Reklamowa A. Turkiewicz w Szczecinie;
28. Komornik Sądowy przy SR Szczecin-Prawobrzeże i Zachód Tomasz Stefanowski;
29. Dobry Dom Sp. z o.o. w Szczecinie w likwidacji;
30. ZOZ MSWiA w Szczecinie;
31. Top – Eko Wojciech Bogusławski;
32. Graniczny Inspektorat Weterynarii w Szczecinie;
33. Sanger Metal Sp. z o.o. Szczecin;
34. Panorama Hotel Ltd. Sp. z o.o. Szczecin;
35. Szczecińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „Best” Szczecin;
36. Generali TU S.A., Oddział Szczecin;
37. Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Szczecinie;
38. DHR Poland Sp. z o.o. Szczecin;
39. Fast Baltic Sp. z o.o. Szczecin;
40. PBP Orbis Sp. z o.o. Oddział Szczecin;
41. Agencja Mienia Wojskowego Oddział Terenowy Szczecin;
42. Vestas Sp. z o.o. Szczecin
  1. Zarząd Główny Pomorskiego Towarzystwa Ratowniczego w Szczecinie
  2. SGI Baltis Szczecin,
  3. Zespół Szkół Samochodowych w Szczecinie,
  4. Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi w Szczecinie,

– Centrum Badawczo Wdrożeniowe „Mercomp” w Warszawie Zakład w Szczecinie

– Europol Sp. z o.o. w Szczecinie

– Zakład Usługowy „Lustereczko” w Szczecinie

– Meba-Poland Sp. z o.o., Dobrzany

– Dobry Dom Sp. z o.o. w Szczecinie

– Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w likwidacji w Szczecinie

– Interbrok Investment E. Dróżdż i Spółka Jawna w upadłości w Warszawie

– Koegel Manufacturing Sp. z o.o. w Stargardzie Szczecińskim

– P.P.H. Floramor Sp. z o.o. w Szczecinie

– HTS Polska Sp. z o.o. w likwidacji w Toruniu

– Leerpol Sp. z o.o. w likwidacji w Szczecinie

– Flex Workers Poland Sp. z o.o. w likwidacji w Szczecinie

– Eltraf Sp. z o.o. w Szczecinie

– Archibud Sp. z o.o. w Szczecinie

– DERMANATURA Sp. z o.o. w likwidacji w Szczecinie

– Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w likwidacji w Baniach

– Spółdzielnia Usługowo-Handlowa w likwidacji w Kołbaskowie

– Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „IDEA-KOMFORT” Sp. z o.o. w likwidacji w Lubianie gm. Pełczyce

– Chemiczna Spółdzielnia „ZNICZ” w likwidacji w upadłości likwidacyjnej w Białogardzie

– Dobry Dom Sp. z o.o. w likwidacji w Szczecinie

– Glasimex Sp. z o.o. w likwidacji w Smoleniu gm. Choszczno

– Dolly Sp. z o.o. w likwidacji w Drzewcach gm. Międzychód

– JET TOURISTIC POLAND Sp. z o.o. w likwidacji w Szczecinie

– Bogucki i Kisiel Przedsiębiorstwo Budowlane INWEST-BUDOWA Sp. J. w likwidacji w Stargardzie Szczecińskim

– Adwokat dr hab. Andrzej Zieliński Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

– ENERGO – METALOWA Spółdzielnia Pracy „Przyszłość” w Sosnowcu

– Przemysłowa Spółka Wodna „Tychy” Sp. z o.o. w likwidacji w Tychach

– „3 D TRADING” Sp. z o.o. w Bytomiu

– Remontowo-Budowlana Spółdzielnia Pracy „REDEN” w Sosnowcu

– PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE „GLOBTRANS” Sp. z o.o.
w Tarnowskich Górach

– Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Mierzęcicach

– Przedsiębiorstwo Wielobranżowe UNISIL Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich

– Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budownictwa „PODŁĘŻE” w likwidacji w Jaworznie

– Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MARS” Sp. z o.o. w Czeladzi

– Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe „FRUTTA” Sp. z o.o. w Katowicach

– Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska SCH w Widuchowej

– ERMA Sp. z o.o. w Szczecinie

– Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe FORMEX Edmund Jankowski Sp. J w Szczecinie

– Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska SCH w Gryfinie

– Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska SCH w Złocieńcu

– OBK ORTUNG & BERGUNG VON KAMPFMITTELN GmbH (Sp. z o.o.) w likwidacjiw Jeleniej Górze

– Portus Zbigniew Guz i Wspólnicy Sp. J. w Szczecinie

– Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Falcon Sp. z o.o. w Goleniowie

– Usługowo-Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „WARCISŁAW” w likwidacji w Szczecinku

– GK Inwestycje Sp. z o.o. w likwidacji w Szczecinie

– Deko Sp. z o.o. w Szczecinie

– Lin-Chem w likwidacji w Katowicach

– Gminna Spółdzielnia “SCh” w likwidacji w Suchaniu

– Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „BARD” Sp. z o.o. w likwidacji w Warnicach

– TTP Sp. z o.o. w likwidacji w Barlinku

– Skolwin Paper International Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Szczecinie