Depozyt dokumentów

Dokumenty przechowujemy w magazynie, który spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Kultury z dnia 12 maja 2003 r. w sprawie warunków przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców. Oferta nasza ma na celu zapewnić Państwu:

  • odciążenie powierzchni biurowej,
  • zabezpieczenie przed dostępem do akt osób nieupoważnionych,
  • bezpieczeństwo danych,
  • racjonalizację zatrudnienia,
  • efektywność obsługi dokumentacji.

Na czym polega depozyt dokumentów?

 

Depozyt dokumentów to usługa czasowego przechowywania dokumentów w naszym magazynie na zlecenie danej firmy. Taka forma bezpiecznego ulokowania dokumentacji jest bardzo korzystna dla przedsiębiorstw. Aby prowadzić depozyt dokumentów, zgodnie z obowiązującym prawem niezbędny jest odpowiednio wykwalifikowany personel oraz wpis do rejestru prowadzonego przez Marszałka Województwa.

Bezpieczny depozyt dokumentacji

 

Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu dokumentami i ich depozycie, w tym wiele zrealizowanych zleceń dla różnych podmiotów. Grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów stale się powiększa. Wciąż dysponujemy dużą przestrzenią w naszym magazynie, dlatego możemy wziąć na przechowanie dokumentację kolejnych przedsiębiorstw. Nad zgromadzonymi aktami czuwa nasz wykwalifikowany personel archiwistów, każdy nasz Klient może być pewien, że jego dokumenty są w dobrych rękach i nic im nie grozi.
Na pewno szybko docenią Państwo zasadność korzystania z naszych usług.
Zapewniamy korzystne ceny za naszą usługę depozytu. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu z firmą ACTA NOVA. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wszystkich dokumentów oraz rzetelność i pełen profesjonalizm świadczonych usług wykonywanych zgodnie z obwiązującym prawem.