Depozyty dokumentów – sposób na zabezpieczenie danych

Dokumenty w ramach depozytu dokumentów przechowujemy w magazynie, który spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Kultury z dnia 12 maja 2003 r. w sprawie warunków przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców. Przygotowana oferta usług ma na celu zapewnić Państwu:

  • odciążenie powierzchni biurowej,
  • zabezpieczenie przed dostępem do akt osób nieupoważnionych,
  • bezpieczeństwo danych,
  • racjonalizację zatrudnienia,
  • efektywność obsługi dokumentacji.

Na czym polegają świadczone usługi?

 

Depozyt dokumentów to usługa czasowego gromadzenia dokumentów w magazynie będącym własnością naszej firmy. Usługę tą świadczymy tylko i wyłącznie na zlecenie danej firmy. Taka forma bezpiecznego przechowywania dokumentów jest bardzo korzystna dla przedsiębiorstw. Aby prowadzić depozyt dokumentów, zgodnie z obowiązującym prawem należy nie tylko zatrudnić odpowiednio wykwalifikowany personel, ale też uzyskać wpis do rejestru prowadzonego przez Marszałka Województwa.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo

 

Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu dokumentami i ich depozycie, w tym wiele zrealizowanych zleceń dla różnych podmiotów. Potwierdzeniem tego jest fakt, że grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów stale się powiększa. Stale dysponujemy dużą przestrzenią magazynową, dlatego możemy bezproblemowo gromadzić dokumentację kolejnych przedsiębiorstw.

To, co istotne to fakt, że nad zgromadzonymi aktami czuwa wykwalifikowany personel archiwistów, stąd też każdy z Państwa może być pewien, że jego dokumenty są w dobrych rękach i nie grozi im nic złego.

Jesteśmy pewni, że szybko docenią Państwo zasadność korzystania z oferowanych usług.

Ze swojej strony zapewniamy korzystne warunki współpracy. Jeśli są Państwo nią zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy nie tylko pełne bezpieczeństwo wszystkich dokumentów, ale też rzetelność i pełen profesjonalizm świadczonych usług, które wykonujemy zgodnie z obwiązującym prawem.